TEST 1 | 9.Sınıf Meb Kazanım Kavrama Testi 1 Çözümleri | YENİ 2017-2018

Rehber Matematik 1 year ago 16 minutes, 31 seconds
44,047 views

264 Likes   12 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

9.SINIF MEB KAZANIM KAVRAMA TEST 1 Mantık SORU VE ÇÖZÜMLERİ. YENİ 2017 - 2018 Meb tarafından yayınlanan Kazanım ve Kavrama testlerini çözüyoruz arkadaşlar. eba test mantık

Ders Dökümanları web sitemiz: https://www.rehbermatematik.com/
Facebook sayfam: https://www.facebook.com/rehbermatematik/
Twitter hesabım : https://twitter.com/rehbermatematik
İnstagram : https://www.instagram.com/rehbermatematik/

Merhaba Arkadaşlar!
Matematik konularını eğitimde HÜCRELEME YÖNTEMİYLE sizlere anlatmaya çalıştım.Peki nedir bu Hücreleme Yöntemi? Gireceğiniz sınavlarda soruların kapsamı hakkındaki elimizdeki tek güvenilir kaynak MEB tarafından belirlenmiş olan matematik kazanımlarıdır. Bu kazanımlar ışığında sınav soruları oluşturulmaktadır. Bende bu kazanımları hücreleme yöntemi ile her bir kazanımı bir ders videosu olarak sizlere sunuyorum. Bu yöntem sayesinde öğrenci anlayamadığı ders kazanımını tüm bir konuyu baştan dinlemek zorunda kalmadan istediği kazanımı seçerek öğrenebilecektir. Anlatılan dersler tamamen kazanımlar doğrultusunda hazırlanmıştır. Fazladan bilgi yüklemesi yapılmadan öğrenci sadece kendisine sınavda gerekli olan bilgiye ulaşabilme kolaylığına sahiptir.
(Talim ve Terbiye Kurulunun her sınıf düzeyindeki kazanımlarına http://ttkb.meb.gov.tr/program2.aspx adresinden ulaşabilir, derslerin kazanımlara uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.)
Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Comments

Related Videos