Maşa ile Koca ayı oyuncaklarıyla Kinetik Kum eziyoruz. Rahatlatıcı video için dev Kinetik kum kestik

Toys and Fun 2 years ago 6 minutes, 48 seconds
4,282,191 views

6,458 Likes   3,646 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

Maşa ile Koca ayı çizgi filmi oyuncaklarından Maşa bebeği ve Koca ayı peluş oyuncak ile Kinetik kum ezdik ve rahatlatıcı bir video yaptık. Doktor Dottie ve Baby Alive ayaklarıyla kinetik kum eziyorlar. Frozen Karlar ülkesi kraliçesi Elsa oyuncak bebek ise elleriyle kumların üzerine bastırıyor. 7 kg dev mega kinetik kum kesiyoruz ve kuma şekiller veriyoruz.

Peki Kinetik kumdan bu button şekillerinini nasıl yaptık? Bu videoda buton şekillerini kinetik kumdan nasıl yaptığımızı da gösteriyoruz. Öncelikle buzdolabındaki buz kalıplarını kullanarak kinetik kuma merdane yardımıyla şekil verdik. Bir diğer şekil verme yöntemi olarak da yumurta kaplarını kullandık. Yumurta kaplarından değişik bir görüntü çıktı ortaya. Yeşil kinetik kumdan buton yaptık. Sonra turuncu kinetik kumdan buton yaptık. Akabinde mavi kinetik kumdan şekil yaptık. Sonrasında ise doğal kum renginden buton yaptık. Akabinde kinetik kumları Doktor Dottie ve Baby alive oyuncak bebekleri ayaklarıyla eziyorlar. Dondurma yiyen baby alive bebeği kum ezmeyi çok seviyor. Doktor Doti de ayakkabısıyla kum eziyor. Maşa ile Koca ayı türkçe konuşuyorlar bu bölümde. Üstelik Maşa kinetik kuma el basıyor. Maşa oyuncak bebeği kinetik kumu eliyle eziyor. Maşa’nın elinin izi kinetik kuma çıkıyor. Maşa ‘’Ezdim, ezdim, ezdim’’ diye seviniyor. Peluş koca ayı oyuncağı da pençeleriyle kinetik kum eziyor. Sonra Frozen Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa geliyor. Kraliçe Elsa oyuncak bebek de kinetik kum eziyor. Elsa bebek çok sevimli bir oyuncak.

Çekiçle kinetik kuma vuruyoruz ve çekiçle kinetik kum eziyoruz. Sonrasında pembe bıçakla kinetik kumu bir pasta gibi kesiyoruz. İşte arı maya geldi ve arı maya çizgi film peluş oyuncağı da kinetik kum eziyor. Arı Maya çizgi film peluşu yanında Arı Willy peluşu da bulunuyor.

Son olarak Mucize Uğur böceği oyuncak bebek videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz demek için sizlerin karşısına çıkıyor.

Kesmek çok rahatlatıyor beni gerçekten.

Oyuncak tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Umarım bu bölümümüz beğenmişsinizdir.

Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın :) Abone olmak ücretsizdir.

https://goo.gl/xR2qHK HanimisH TV için
https://goo.gl/OzCiV5 bize abone olmak için
http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin

Toys and Fun kanalından sevgilerle. Çocuk kalın mutlu kalın.
Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: https://www.facebook.com/toysandfunyoutube/
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.fun/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

Comments

Related Videos