Müşteri Deneyimi Yöneticisi Ne İş Yapar? - Şebnem Demirel

Buneis.com 2 years ago 3 minutes, 17 seconds
354 views

0 Likes   1 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

Şebnem Demirel. Ben bir pazarlama ajansında müşteri deneyiminden sorumlu projeleri yapan ekip lideriyim. Müşteri deneyimi dediğimiz zaman aslında bunu üç boyutta ele alıyoruz: bir, markanın müşterilerine yönelik çalışmalarının stratejik olarak planlanması, ardından veri analizi hizmetleri ile o markanın müşterilerine yaptığı çalışmaların detaylıca anlaşılması ve aradaki farkların ideal durumda olması gerekenlerin planlanması, sonra da o ideal duruma ulaşmak için yapılması gereken çeşitli kampanya ve proje çalışmalarının planlanması ve hayata geçirilmesi olarak özetleyebiliriz. Yaptığımız işte hem ekip çalışması hem de bireysel çalışmalar söz konusu olabiliyor; teknik ekiplerle, kreatif ekiplerle beraber çalışmamız gerekebiliyor. Bunu yaparken birbirimizin fikirlerinden ve içgörülerinden faydalanarak daha verimli sonuçlara ulaşabiliyoruz.

http://www.buneis.com/hikaye/234/Sebnem-Demirel.html

~

"Sevdiğin işi yap, yaptığın işi sev"

https://www.buneis.com, bu denklemi kurmayı daha kolay bir hale getirmeyi hedefleyen, kariyer planlama ve meslek seçimi yaparken gençlere destek olmayı amaçlayan dinamik bir kariyer platformu, bir sosyal girişim.

Farklı okullardan ve bölümlerden mezun, farklı sektörlerdeki farklı pozisyonlarda çalışan kişilerin, kısa görsel öyküleri ile geçmiş/gelecek ve kariyer/eğitim ilişkisinin nasıl kurulduğunu, ve farklı seçeneklerin neler olabileceğini gösteriyoruz.

► Hangi üniversite mezunu ne iş yapıyor? https://goo.gl/NCRB85
► Hangi bölüm mezunu ne iş ne iş yapıyor? https://goo.gl/AjYNSM
► Hangi sektörde ne işler var? https://goo.gl/duhCZc
► Hangi departmanda ne işler var? https://goo.gl/VVwMLH
~

Ruh İşini Bul!
Dinlemek mi konuşmak mı?
Ayrıntılar mı büyük resim mi?
Mantık mı duygular mı?
Ekip çalışması mı yalnız çalışmak mı?
Ruhişi testini doldur, kariyer profilini bul, senin gibi olanlar ne işler yapıyor keşfet, sevdiğin işi bulmaya bir adım daha yaklaş!
►https://goo.gl/PUa39y
~

Farklı kariyer seçeneklerini izlemek için abone olun ►https://goo.gl/uCDLQm
~

https://twitter.com/buneiscom
https://www.facebook.com/buneiscom/
https://www.instagram.com/buneiscom/

Comments

Related Videos