Cilveli Kız | Filiz Akın, Kartal Tibet | Türk Filmi | Full HD

Erler Film Türker İnanoğlu 1 week ago 1 hours, 25 minutes, 40 seconds
68,829 views

446 Likes   33 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

Yeşilçam filmleri arasından Kartal Tibet ve Filiz Akın'ın başrolde olduğu Cilveli Kız filmi sizlerle! Full HD ve tek parça olarak sizlere sunduğumuz 1969 yapımı Cilveli Kız gibi diğer türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Keyifle izleyeceğiniz diğer Filiz Akın filmleri:

Sabah Yıldızı: https://teubeu.com/video/cr12ax7p4Xo
Efkarlıyım Abiler: https://teubeu.com/video/9FDyvNFqQQc

Web Sitesi: http://www.erlerfilm.net
Twitter: https://twitter.com/erlerfilm_
Facebook: https://www.facebook.com/ErlerFilm

Kartal Tibet, Filiz Akın, Feri Cansel, Hulusi Kentmen gibi isimlerin yer aldığı Cilveli Kız filmimiz hoşunuza gittiyse, diğer içeriklerimize de göz atın:

RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ http://bit.ly/TurkFilmiIzle

VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN ➡️ http://bit.ly/VurPatlasin

ŞAKA YAPTIK ➡️ http://bit.ly/SakaYaptik

CÜMBÜŞİYE ➡️ http://bit.ly/Cumbusiye

BİR BAŞKA GECE ➡️ http://bit.ly/BirBaskaGece

Cilveli Kız filminin konusu:

Film, Kiraz ile Aydın’ın aşkını anlatır. Aydın, iş adamı Hayrullah Bey’in oğludur. Bir bar kadını olan Okşan’a âşıktır ve onunla evlenmek istemektedir. Hayrullah Bey, oğlunun Okşan’la evlenmesini istemez. Vapurda tesadüfen karşılaştığı işportacı Kiraz’a oğlunu Okşan’dan kurtarması için para teklif eder. Kiraz, sakat olan babasının ameliyat olması için bu işi kabul eder. Fakat bir oyun olarak başlayan Kiraz ile Aydın arasındaki ilişki aşka dönüşür.

Filmin Adı: Cilveli Kız
Yönetmen: Türker İnanoğlu
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
Oyuncular: Filiz Akın, Kartal Tibet, Feri Cansel, Hulusi Kentmen, Hüseyin Baradan, Necdet Tosun, Mümtaz Ener
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Senaryo: Fuat Özlüer
Yapım Yılı: 1969

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Filiz Akın ve Kartal Tibet'in rol aldığı türk filmi Cilveli Kız var. Sizlere full hd ve tek parça türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Comments

Related Videos