Bu halinden eser yok! Kuşum Aydın değişti bambaşka biri oldu

htube tv 7 months ago 2 minutes, 27 seconds
6,795 views

9 Likes   5 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

Bu halinden eser yok! Kuşum Aydın değişti bambaşka biri oldu
ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ.
https://goo.gl/tQaWT9


Sahnelerin renkli ismi Kuşum Aydın, yeni şarkısı ve verdiği kilolarla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Hareketli şarkıyla Ramazan ayı sonrası müzik dünyasına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanan Aydın, “Birçok şarkı arasından beni doğru yansıtan şarkıyı bulduğuma inanıyorum. Bu yaz her yerde benim şarkımı dinleyeceksiniz. Bu yaz benim için çok hareketli geçecek. Yeni yayın döneminde de ekranlara dönmeyi planlıyorum” dedi.

AMELİYATLA DEĞİL SPORLA: Kışın aldığı kiloları spor sayesinde vermeye başladığını dile getiren Aydın, “Sanatçı dostlarımın birçoğu kilo vermek için tüp mide ameliyatı oluyor ama ben buna karşı olduğum için sporla kilo vermeye başladım. Her gün düzenli olarak spor yapıyorum. Sevenlerimin karşısına yepyeni ve fit görüntümle çıkacağım. Ben tüp mide değil spor mideden yanayım. Gelecek yaza da baklavalarımı görebilirsiniz” diye konuştu.

İşte Kuşum Aydın'ın son hali...

#Sahnelerin #renkli #ismi #Kuşum #Aydın #yeni #şarkısı #ve #verdiği #kilolarla #yaza #damgasını #vurmaya #hazırlanıyor #Hareketli #şarkıyla #Ramazan #ayı #sonrası #müzik #dünyasına #hızlı #bir #dönüş #yapmaya #hazırlanan #Aydın #“Birçok #şarkı #arasından #beni #doğru #yansıtan #şarkıyı #bulduğuma #inanıyorum #Bu #yaz #her #yerde #benim #şarkımı #dinleyeceksiniz #Bu #yaz #benim #için #çok #hareketli #geçecek #Yeni #yayın #döneminde #de #ekranlara #dönmeyi #planlıyorum” #dedi#htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #2018

►ABONE OL: https://goo.gl/tQaWT9
►İKİNCİ KANALIMA ABONE OL: https://goo.gl/W5heP3
►PAYLAŞ, BEĞEN & YORUM İÇİN: https://teubeu.com/video/t6Q9Cd0N0DM

Comments

Related Videos