Boryayın-Özlem Sönmeztürk-Murat Telci-Nişan-Giriş 1.Bölüm-2015 Beylerbeyi-İstanbul

Mustafa BOR 3 years ago 15 minutes, 54 seconds
4,579 views

3 Likes   0 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

Özlem Sönmeztürk-Murat Telci Nişanlandılar
Konukların-Giriş-Dans 1.Bölüm
16-08-2015 Uçar Cafe Beylerbeyi-Üsküdar-İstanbul
Çekim-Yapım-Yayın:Mustafa Bor Bor Yayın
Almanya'da yaşam bulan Özlem Sönmeztürk ve İstanbul'da yaşam bulan Murat Telci;15-08-2015 Cumartesi Günü Uçar Cafe Beylerbeyi-Üsküdar-İstanbul'da Nişanlanarak yaşamları birleştirme alanında ilk adımı yaşama geçirdiler.
Fatma-Caner Sönmeztürk Ailesi ve Güldalı-Selahattin Telci Ailesi Sevgili Evlatları Özlem ve Murat'ın nişan töreninnde eş-dost,akraba ve sevenleriyle bu mutlu günlerinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar.
Nişan Töreni;Baba Selahattin Telci'nin açılış konuşmasıyla başladı.Konuklarına Ailesi ve Dünürleri Fatma - Caner adına hoş geldiniz diyerek ,konuklarına kendilerinin de evlatlarının güzel mürivetlerini yaşamalarını diledi.Nişan yüzüklerini takmak için Dede Hüseyin Telci'yi davet etti.
Dede Hüseyin Telci ;Sevgili Gençlerimiz Özlem ve Mutar'ın Yaşam Halkalarını takarak kendilerine mutluluk dileğinde bulundu ve öğütler verdi.
Nişan Pastasının kesilmesi ve tadılmasından sonra sevgili gençlerimiz ve konuklar çalınan oyunhavaları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Özlem ve Murat nişanlandıklarını da böylece ilan etmiş oldular.
Sevgili Gençlerimiz; Özlem ve Murat'a mutluluklar dilerken,yapılacak düğünlerini de aynı coşku , birlektelik ve dayanışma içinnde sevenleriyle birlikte yaşama geçirmelerini ve sevgi-sağlık dolun uzun bir ömür içinde sevenleriyle güzellikler dermelerini, aydın yarınlar yaşamalarını,vefa ve özveriyi baş tacı yapmalarını dileriz.
Mustafa Bor Bor Yayın 2015 İstanbul

Comments

Related Videos