istegelsin APK Free Download

istegelsin APK Free Download

istegelsin bir online market, üstelik tam istediğin gibi bir market.
Yenilenen uygulamamızda alışverişlerini artık çok daha kolay yapabilirsin. Düşüncelerin bizim için çok önemli, uygulamamızla ilgili öneri ve taleplerin için çağrı merkezimizi (0850 255 17 17) arayabilirsin.

Peki tam istediğin markette ne olur?

• Sebzenin, meyvenin en tazesi olur.
Biz ürünlerimizi market raflarında değil, soğuk hava depolarında, taptaze saklarız. Ürünlerin, kimse dokunmadan teslim edilmesini sağlarız.
• En kaliteli markalardan binlerce ürün olur.
Yakınındaki marketlerden daha fazla ürün bulundururuz. Türkiye’nin en çok tercih edilen markalara da zor bulunan yeni ve kaliteli markalara da kolayca ulaşmanı sağlarız.

• Her zaman yeterli stok olur.
İstediğin ürünün alternatifini değil kendisini göndeririz. “O yok, bu yok, yerine şunu versek” demeyiz.

• Tüm markalar ve ürünler market fiyatına olur.
Markette gördüğün fiyatlardan daha yüksek fiyatlar istemeyiz. Ne alırsan al, market fiyatına teslim ederiz.

• Tazecik ürünler pişiren fırını olur.
Canın nefis bir hamur işi çektiğinde özel fırınımız senin için hazır. Ürünlerimizi kendi fırınımızda sana özel pişirir, tazecik teslim ederiz.

• Ortak alışveriş listesi kolaylığı olur.
İhtiyaçların için online liste tutma, bu listeyi istediğin kişilerle paylaşma özelliğimizle seni, her şeyi aklında tutma zahmetinden kurtarırız.

• Kusursuz müşteri memnuniyeti politikası olur.
Memnuniyetin için ekstra çaba gösteririz. Siparişlerinle ilgili aklına takılan her şey için çağrı merkezimi (0850 255 17 17) arayabilirsin.

Market alışverişinde artık tek yapman gereken şey, “istemek”. İstediğin kolaylıksa, rahatlıksa, bol çeşitse, tazelikse İstegelsin, tam istediğin market.
you want an online market, moreover, exactly like you want a market.
You can now make shopping much easier in our renewed application. You can call our call center (0850 255 17 17) for your suggestions and demands about our application.

So what exactly would you want in the market?

• Vegetables become the most fresh fruit.
We store our products on the shelves, not on the shelves. We ensure that the products are delivered without touching anyone.
• Thousands of products from top quality brands.
We have more products from nearby markets. We provide Turkey’s most preferred brand new and easily found difficult to achieve the high-quality brands.

• Always have enough stock.
We will send you the alternative of the product you want. We don’t say iz He doesn’t exist ”and he doesn’t“.

• All brands and products are on the market price.
We don’t want prices higher than the prices you see in the market. Whatever you get, we’il deliver it to the market price.

• It is a baked oven.
Your special bakery is ready for you when you have a delicious pastry. We cook our products in our own oven, we deliver freshness.

• Common shopping list becomes ease.
With our ability to keep online lists for your needs and share this list with people you want, we save you the trouble of keeping everything in mind.

• It is a policy of perfect customer satisfaction.
We will make extra effort for your satisfaction. You can call my call center (0850 255 17 17) for everything you have in mind about your orders.

The only thing you have to do now is “want”. If you want convenience, comfort, plenty, freshness If you want, the market you want exactly.
Market alışverişini daha kolay yap diye, hayatına modern çözümler getirmeye devam ediyoruz.

Adresini kolayca gir diye adres ekleme bölümümüzü yeniledik. Gelişen ‘Listelerim’ özelliğimiz ile alışveriş listelerini daha kolay tutabileceksin.Siparişini verdikten sonra kolayca ürün ekleyebilmen için ‘’Siparişime ek yap’ özelliğini getirdik. Yorumların bizler için çok önemli bu yüzden ‘Siparişlerimi değerlendir’ özelliğini de ekledik.

Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere!

istegelsin ailesi